Online

Hangi şehirde ve hangi ülkede olursanız olun; motivasyon eksikliği yaşıyor, diyetisyene gitmeye fırsat bulamıyor veya yaptığınız bütün diyetlere rağmen bir türlü kalıcı olarak zayıflayamıyorsanız yeniden diyetinize dört elle sarılmanın zamanı geldi.

 

 

Günlük takip ve her hafta değişen beslenme programlarınız ile hem sağlıklı beslenin hem kalıcı bir şekilde zayıflayın.Tek yapmanız gereken sayfanın alt kısmında sizden istediğim formları doldurup benimle iletişime geçmek.

 

1 Aylık Bireysel Program: Sizden isteyeceğim bilgiler(kan tahlili ve bilgi formu) doğrultusunda, yaşam tarzınızı bozmadan, sosyal hayatınızı da hesaba katarak hazırlayacağımız beslenme programınız ile sağlıklı beslenmeyi zamanla yaşam tarzı haline getireceksiniz. Her hafta değişen kilonuzu, vücut ölçülerinizi değerlendirerek yeni programlara başlayacağız.

 

1 Aylık Grup Programı: Maximum 3 kişi ile katılabileceğiniz ve son derece eğlenceli geçen bir diyet düşünün. Oluşturacağımız whatsapp grubu ile arkadaşlarınızla veya ailenizle beraber, tatlı bir rekabet ile hem doyarak hem eğlenerek zayıflamaya ne dersiniz?


GEREKLİ FORMLARI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kan tahlili istek formu

Danışan bilgi formu

 

 *Ücret ve ödeme koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için dyt.mrvmk@gmail.com adresine mail atabilir VEYA  buradan iletişime geçebilirsiniz. 

Reklamlar